कटहरिया नगरपालिकाका नगर प्रमुख कुशवाहाद्वारा बिधालय नयाँ भवनको उदघाटन ।

रौतहट १६ फागुन ।

रौतहटको कटहरियामा एक नव निर्मित बिधालय भवनको समुदघाटन गरिएको छ। कटहरिया नगरपालिका वडा नं. ५ मा रहेको श्री धन लक्षमी प्राथमिक बिधालयको नव निर्मित दुइ कोठे भवनको उदघाटन गरिएको हो । सोमबार एक कार्यक्रमका बीच कटहरिया नगर प्रमुख सियाराम कुशवाहाले रिबन काटि सो भवनको उदघाटन गर्नु भएको हो ।नगरपालिकाको नगर स्तरीय योजना बाट करिब १६ लाखको लागतमा सो भवन निर्माण भए पश्चात उदघाटन सम्पन्न भएको श्री धन लक्ष्मी प्राथमिक बिधालयका प्रधानाध्यापक राकेश सोनीले जानकारी दिनुभयो । उदघाटन कार्यक्रमलाइ सम्बोधन गर्दै मेयर कुशवाहाले भने नगर भरिको सम्पुर्ण भौतिक पूर्वाधारको विकाशलाई उच्च प्राथमिकतामा राखेर काम गरेको बताए । नगभरिमा विभिन्न महत्वपूर्ण योजनाहरु निर्माधिन अवस्थामा रहेको छ र शिक्षा , स्वास्थ्य क्षेत्रलाई विशेष प्राथमिकतामा राखेर काम गरिरहेको उल्लेख समेत गरे । सो कार्यक्रममा कटहरिया नगरपालिका का प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत रामप्रकाश साह, नगरप्रवक्ता एवम् वडा नम्बर ४ का वडाध्यक्ष चन्दन कुशवाहा, नेकपा एमालेका नगर अध्यक्ष योगेन्द्र साह, शिक्षा संयोजक अनिल निधी, श्री नमूना जनता माध्यमिक बिधालय कटहरियाका प्रधानाध्यापक योगेन्द्र कुशवाहा, श्री मावि बगहीका प्रधानाध्यापक नबल किशोर ठाकुर,श्री मावि लक्षमिनिया दो. का प्रधानाध्यापक जयकिशोर साह, श्री प्रा.वि. बलुआका प्रधानाध्यापक रामानन्द साह, कार्यपालिका सदस्य रामप्रवेश साह,योजना प्रमुख रामनरेश यादव लगायत बुद्धिजीवी नेता कर्याकर्ता हरुको उपस्थिती रहेको थियो।।।

लोकप्रिय