राजदेवी नपाको मुडवलवामा नगर प्रमुख सिंह द्रारा विश्वकर्मा मन्दिरको शिलान्यास ।

रौतहट ४भदौ ।

रौतहटकाे राजदेवी नगरपालिकाको वडा नं ७ मुडवलवामा नगर प्रमुख धिरेन्द्र सिंहले एक कार्यक्रमको बीच शुक्रवार विश्वकर्मा मन्दिरको शिलान्यास गरेको छ ।May be an image of 9 people, people standing, tree and outdoors

नगर प्रमुख सिंहले विधिवत रुपमा पुजा अर्चना गरी बिश्वकर्मा बाबाको मन्दिरको शिलान्यास गर्नु भएको छ । राजदेवी नगरपालिकाको आर्थिक सहयोगमा मुडवलवा स्कुल देखि बेलबिछवा जाने बाटोमा उक्त मन्दिरको शिलान्याश गरिएको हो ।बिरेन्द्र ठाकुरले विश्वकर्मा मन्दिर निर्माणको लागि उपलब्ध गराएको जग्गामा बिश्वकर्मा मन्दिरको शिलान्यास गरीएको हो ।May be an image of 8 people, people sitting, people standing, tree and outdoors

शिलान्यास कार्यक्रममा नगर प्रमुख धिरेन्द्र कुमार सिंह, गौर नगरपालिकाका उप प्रमुख किरण ठाकुर, डा. रामा शंकर ठाकुर, रौतहट जिल्ला लोहार संघको पुर्व सचिव नथुनी ठाकुर, राजदेवी नपा वडा नं – ७ मुडवलवा वडाध्यक्ष उम्मेदवार धर्मेन्द्र प्रसाद यादव, लक्ष्मीपुर बेलबिछवा चौकीका असई लगायत गाउँका स्थानीय समाजसेवी, भरभलादमी, संचारकर्मीहरुको उपस्थित रहेको थियो। h

लोकप्रिय