इशनाथ नगरपालिका अधिकृत गुप्ताद्वारा योजनाको अनुगमन ।

रौतहट ४ मंसिर ।
रौतहटको इशनाथ नगरपालिका भित्रमा चालू आर्थिक वर्षको कार्यान्वयन भईरहेको योजनाहरुको शनिबार अनुगमन गरिएको छ । योजनाको अवस्था , प्रगति , स्तरीयताको विषयमा निमित प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत नन्दकिशोर गुप्ताले स्थलगत अनुगमन गरेका हुन चालू आर्थिक वर्ष ०७८।०७९ को विकास अनुदानको रकमले निर्माण हुदै गरेको सड़क ,मन्दिर ,नाला ,विद्यालयको भवन ,लगायतको कार्यको निरिक्षण अनुगमन गरिएको छ । अनुगमनको क्रममा गुप्ताले जनताको समस्या बारे प्रत्यक्ष कुराकानी समेत गरेका छन । उहाले सञ्चालन रहेको योजनाको पारदर्शी रुपमा स्तरीय कार्य गराउन समेत सुझाव दिएको छ । स्थानीय वड़ा नम्बर ४,५,६,८ टोलमा रहेको सडकहरु निर्माणाधीन रहेको सडकको निरिक्षण गरिएको छ । आवतजावतमा जाने सड़क निर्माणको कार्यले स्थानीयहरु हर्षित भएका छन । अनुगमनको क्रममा स्थानीयहरुले नगरको बिकास कार्य जनमुखी रहेको प्रतिक्रिया दिएका छन । निमित प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत गुप्ताले लगत स्टीमेट अनुसार परिमाण आउनु पर्ने नभए भुक्तानी समेत नहुने चेतावनी दिएका छन ।

लोकप्रिय