नेपाली कांग्रेस रौतहटको सभापतिमा युवानेता सुनिल यादव विजयी ।

रौतहट २४ फागुन ।

नेपाली कांग्रेस रौतहटको सभापतिमा सुनिल कुमार यादव जितेन्द्र निर्वाचित भएका छन् । मंगलबार सार्वजनिक अन्तिम नतिजाअनुसार सुनिलले एकहजार ३ सय ६२ मत पाएर विजयी भएका हुन् । सभापतिमा निर्वाचित सुनिल संस्थापन पक्षका नेता उनी संविधान सभा सदस्य समेत हुन् । निकटतम प्रतिद्वन्द्वी हृदय नारायण यादव हर्देवले १ हजार ६२ मत ल्याएर पराजित भएका छन् । हर्देवलाई नेता शेखर कोइराला समूहको समर्थ रहेको थियो । यद्यपि उनी देउबा निकट नै मानिन्छन् ।

शनिबारको लागि तय गरिएको निर्वाचन आन्तरिक विवादको कारण स्थगित भएपछि सोमबार जिल्ला सदरमुकाम गौर स्थित जुद्द मा वि मा नेतृत्व चयनको लागि निर्वाचन भएको थियो । निर्वाचनमा अधिकांस उम्मेदवार सभापति जितेन्द्र यादव सुनिलको प्यानल नै पदाधिकारीमा निर्वाचित भएका छन्। यसैगरी सचिव पदमा भने हर्देव यादव पक्षका रामचन्द्र गिरी विजयी भएका छन्।

लोकप्रिय