गौर नगरपालिकाको वडा न.९ मा रहेको स्वास्थ्य केन्द्रमा बर्थिंग सेन्टरको उदघाटन ।

रौतहट  १० असोज ।

रौतहटको गौर नगरपालिकाको वडा न.९ मा रहेको स्वास्थ्य केन्द्रमा बर्थिंग सेन्टरको उदघाटन गरिएको छ l

साे नगरपालिकाका नगर प्रमुख अजय गुप्ताले एक कार्यक्रमका बीच उक्त बर्थिंग सेन्टरको उदघाटन गरेका हुन् l उद्घाटन पछि कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै नगर प्रमुख गुप्ताले सबै नगरवासीको साथ् र सहयोगबाट बिकाशका कतिपय कार्यहरु पुरा हुदै गएको बताए l 

उनले बर्थिंग सेन्टरको उदघाटन र संचालनले सिर्सिया वासीलाई सहज र सुरक्षित प्रजनन्को अवस्था सुनिश्चित भएको बताउदै भबिस्यमा सिर्सियाको बिकाह अगाडि बढ्दै जाने बताए l उनले आफ्नो कार्यकालमा सिरसियामा बिभिन्न सडकहरु बनाएको, बिधालय भवनको निर्माण संगै शैक्षिक गुणस्तर बढाउन लागि परेको , कृषकहरुको लागि बिउ तथा प्रविधिमा अनुदान दिएको बताउदै उनले बिकाशको गतिमा सहयोग गर्नु पर्नेमा जोड दिए l 

उदघाटन गरिका बर्थिंग सेन्टर २४ औ घण्टा संचालनमा रहने र सुबिधा सम्पन्न हुनेछ l वडा अध्यक्ष राजेश सिंहको अध्यक्षतामा भएको उदघाटन कार्यक्रममा उप प्रमुख किरण ठाकुर, बिभिन्न वडाका वडा अध्यक्षहरु लगायतका सहभागिता रहेको थियो l

लोकप्रिय