भंगहा नगरपालिकाको एउटै वडामा नवनिर्मित ८ वटा सामुदायिक भवनको उदघाटन ।

महाेतरी १७ असाेज ।

स्थानीयहरुको सार्वजनिक कामकाज तथा उठबसको लागि भंगहा नगरपालिकाको एउटै वडामा नवनिर्मित ८ वटा सामुदायिक भवनको उदघाटन गरिएको छ । भंगहा वडा नं. ६ को हतिसर्वा, जमुनिया, जपौल, मनपट्टी, पर्सा टोल, संग्रामपुर लगायत ८ स्थानमा नगरपालिका कार्यालयबाट निर्मित सामुदायिक भवनको शनिबार एक समारोहबिच उदघाटन गरिएको हो । भंगहा नगरपालिकाका मेयर संजिव साहको अध्यक्षता तथा लोकतान्त्रिक समाजवादी पार्टीका बरिष्ठ नेता शरतसिंह भण्डारीको प्रमुख आतिथ्य एवं लोसपा प्रदेश २ का संसदीय दलका नेता जितेन्द्र सोनलको विशिष्ट आतिथ्यमा उदघाटन गरिएको छ । तीनैजनाले संयुक्त रुपमा आठवटै सामुदायिक भवनको उदघाटन गरेका हुन् । उदघाटन समारोहमा लोसपा प्रदेश सांसदहरु अभिराम शर्मा, रानी शर्मा तिवारी, जैलुन राइन, जानकीरमण साह, भंगहा नगरपालिकाका सबै वडाका वडाध्यक्ष लगायत जनप्रतिनिधिको सहभागिता रहेको थियो । सभार टुडेपाटी

लोकप्रिय