गढ़िमाई नगरपालिकाको नगर प्रमुख यादवले गरे छठ ब्रतालुहरुलाई साडी सेट वितरण ।

रौतहट २२ कात्तिक ।

रौतहटकाे गढ़िमाई नगरपालिकाको नगर प्रमुख श्याम यादवले नगरपालिका भरिको छठ ब्रतालुहरुलाई सोमबार साडी सेट वितरण गर्नु भएको छ । नगरपालिका भित्र रहेका असहाय तथा गरिब परिवारलाई गढीमाई नगरपालिकाको नगर प्रमुख श्याम यादवले सोमबार वडा न १ देखि वडा न ९ सम्मको छठ ब्रतालुहरुलाई साडी वितरण गर्नु भएको छ ।

त्यसतै वहाले छठ गर्ने सबै ब्रतालुहरुलाई छठ पर्वको शुभकामना समेत व्यक्त गर्नु भएको छ । आफुले आउदो दिनमा पनि आफ्नो गाउँको जनतालाई आफ्नो तर्फ बाट र नगरपालिकाको तर्फ बाट भरपर्दो सहयोग गर्ने वहाले प्रतिबद्धता समेत जनाउनु भयो ।

छठ पर्व को तेस्रो दिन मुख्य सुर्य देवलाई अराग दिने बेला नया लुगा लगाउने चलन र विश्वास रहेकोले बिपन परिवारमा आर्थिक आभाव को प्रभावमा पर्व मनाउन कुनै किसिमको बाधा न पुगोस भने उदेश्य साथ साडी वितरण गरिएको नगरप्रमुख यादवले बताउनु भएको छ ।

लोकप्रिय