कटहरियामा ४ काेठे विद्यालय भवनकाे शिलान्यास ।

राैतहट १९ फागुन
राैतहटकाे कटहरियामा एक ४ काेठे विद्यालय भवनकाे शिलान्यास गरिएकाे छ ।

रौतहटकाे कटहरिया नगरपालिकाकाे वडा नम्बर ९ डुमरियामा सञ्चालित अाधारभुत विद्यालयकाे चार कोठे भवन निर्माणको लागी शुक्रबार शिलान्यास गरिएकाे हाे ।

कटहरिया नगरपालिकाको नगर प्रमुख अजय प्रकाश जयसवालले एक कार्यक्रमका बिच शुक्रबार साे भवनकाे शिलान्यास गर्नु भएको हो ।

बिधालयमा ४ कोठे भवनको निर्माण हुन लागेको प्रधानाध्यापक रामएकवाल प्रसाद कुर्मीले जानकारी दिनु भयाे । साे भवन निर्माणका लागी ४५ लाख बजेट विनियाेजन गरिएकाे नगर प्रमुख जयसवालले बताउनु भयाे । शिलान्यास सम्पन्न गरेसँगै भवन निर्माणको काम तिब्र गतिमा बढाउने प्रधानाध्यापक कुर्मीकाे भनाई रहेकाे छ ।

कार्यक्रममा नगरपालिकाकी उप मेयर रिता देवी यादव, प्रत्याशी प्रतिनिधि सभा सदस्य ओमप्रकाश जयसवाल, ९ का वडा अध्यक्ष रुपेश यादव, कार्यपालिका सदस्य दिलिप कुमार साह, शिक्षा संयोजक सुरेन्द्र ठाकुर लगायत स्थानीय भद्रभलादमी,बुद्धिजीवीहरूकाे सहभागीता रहेको थियो

लोकप्रिय